A A A

VBSS sacensību rezultātu apkopojums no 12. līdz 18.jūnijam 

Drukāt
19.06.2017

Valmieras Bērnu sporta skolas (VBSS) rezultātu apkopojums no 12. līdz 18.jūnijam.

 

Futbols

 

13.06. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā, U-11

  • Vidzemes FC/Valmiera 1 : 3 Vidzemes FC/Priekuļi
  • Vidzemes FC/Valmiera 5 : 0 Vidzemes FC/Priekuļi - 2

14.06. Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle, U-18 B Jēkabpils sp.sk. – Vidzemes FC 2:2. Vārtu guvēji: Jānis Taulāvičus, Kristers Lūsiņš.

15.06. LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā,U-10:

  • Vidzemes FC/Valmiera – 2 8 : 0 Vidzemes FC/Valmiera – 3
  • Vidzemes FC/Valmiera 3 : 1 Vidzemes FC/Valka
  • Vidzemes FC/Valmiera – 2 5 : 0 Vidzemes FC/Valka
  • Vidzemes FC/Valmiera 5 : 0 Alojas NSS
  • Vidzemes FC/Valmiera – 3 1 : 4 Vidzemes FC/Valka
  • Vidzemes FC/Valmiera – 2 5 : 0 Alojas NSS
  • Vidzemes FC/Valmiera 0 : 1 Vidzemes FC/Smiltene

17.06. Komada.lv 1.līgas čempionāta spēle futbolā, JDFS Alberts – Valmiera Glass VIA 0:3.

Vieglatlētika

13.06. Starptautiskās vieglatlētikas sacensības jauniešiem “Valmieras spēles” I kārta.

Godalgotas vietas izcīnīja

2004.g.dz.grupā:

  • 2.vieta 60m/b Kristai Ķepītei
  • 1.vieta augstlēkšanā Ritai Kraujai
  • 2.vieta augstlēkšanā Paulai Esterei Bojārei
  • 2.vieta 60m, 3.vieta 300m Armīnam Jurim Dukuram
  • 2.vieta lodes grūšanā, 3.vieta bumbiņas mešanā Rikardo Ivanovam

2005.g.dz.grupā:

  • 1.vieta 60m, 2.vieta tāllēkšānā Madarai Bērziņai
  • 1.vieta 4x100m satfetē K.Ķepītei, R.Kraujai, A.Jurašai, M.Bērziņai
  • 2.vieta 4x100m stafetē R.Ivanovam, R.Bērziņam, R.Melbārdim, A.J.Dukuram

16.-17.06. Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā. Godalgotas vietas izcīnīja:

  • 3.vieta kārtslēkšanā (U20 konkurencē 2.vieta), U20 grupā 3.vieta šķēpa mešanā  Elīnai Pinnei
  • U20 grupā 2.vieta tāllēkšanā Kristīnei Derumai
  • 1.vieta diska mešanā Kristīnei Strazdītei (U20 konkurencē 1.vieta)
  • U20 grupā 1.vieta 400m, 3.vieta 200m Aleksandram Madijarovam

Peldēšana

16.-17.06. Latvijas Junioru un jauniešu čempionāts. Godalgotas vietas izcīnija

1999.-20001.g grupā:

  • 1.vieta 100m brasā, 1.vieta 200m brasā Jānim Vitautam Siliņam
  • 1.vieta 400m brīvajā stilā Kristoferam Dāgam Breģim
  • 3.vieta 400m brīvajā stilā Kristapam Makarovam

2000.-2002.g.grupā:

  • 3.vieta 200m brīvajā stilā, 3.vieta 200m uz muguras, 3.vieta 400m brīvajā stilā Laurai Ribai
  • 2.vieta 400m brīvajā stilā Kristiānai Bukai

2002.g. un jaunāko grupā:

  • 1.vieta 200m uz muguras, 3.vieta 100m brasā Makam Goldbergam
  • 2.vieta 200m uz muguras, 3.vieta 100m uz muguras, 2.vieta 400m brīvajā stilā  Kristapam Miķelsonam
  • 3.vieta 4x50m brīvais stils M.Kozlovam, M.Goldbergam, K.Miķelsonam, L.Rudzītim

BMX

17.-18.06. UEC Eiropas kausa kopvērtējumā junioru puišu grupā otro vietu ieguva Mikus Strazdiņš. B15/16 grupā uzvarēja Edvards Glāzers. 

Sacensību kalendārs no 19. līdz 25.06.

19.06.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle,  U-16 Rīgas Futbola skola – Vidzemes FC

Rīga

20.06.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle, U-14 B FS Daugava - Vidzemes FC

Rīga

21.06.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle, U-18 B SK Super Nova – Vidzemes FC

Rīga

21.06.

Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta spēle, U-15 Vidzemes FC – FA Ventspils

Valmiera

21.06.

LFF Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāta spēles futbolā, U-9

Valmiera, VOC

21.-22.06.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā, U-16 vecuma grupai

Saldus

 
  • Iespējamas izmaiņas