A A A

“Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” projekta posms Naukšēnos 

Drukāt
17.02.2017

16.februārī “Valmiera/ORDO” komandas spēlētāji Artūrs Bērziņš un Haralds Kārlis devās uz Naukšēniem, kur projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” ietvaros sportoja kopā ar Naukšēnu novada vidusskolas 1. un 2.klašu skolēniem. 

 

Naukšēnu novada vidusskolas sākumskolas audzēkņi ar lielu prieku sagaidīja “Valmiera/ORDO” spēlētājus un nodarbību sākumā kārtīgi iztaujāja basketbolistus par dažādiem ar sportu saistītiem jautājumiem. Basketbols Naukšēnos esot populārs sporta veids, un visi bērni vienprātīgi atzina, ka viņiem patīk šī spēle, un jautājumi par to, kas vispār ir basketbols un ko tajā dara ar bumbu, netika uzdoti. Skolēni uzmanīgi centās izpildīt “Valmiera/ORDO” spēlētāju uzdotos vingrinājumus un ar katru reizi spēja uzrādīt arvien precīzāku sniegumu. Kopīgi tika trenēta kustību koordinācija, metienu precizitāte, dažādas veida piespēles un, galvenokārt, vienotas komandas izjūta. Nākamreiz “Valmiera/ORDO” ar Naukšēnu vidusskolas skolēniem tiksies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā kādā no “Valmiera/ORDO” mājas spēlēm.

Projekta “Spēlē kopā ar Valmiera/ORDO” mērķis ir popularizēt aktīvu, veselīgu dzīvesveidu, “Valmiera/ORDO” LBL1/BBL komandas basketbolistiem piedaloties sporta stundās un rādot pozitīvu piemēru par sportisku dzīvesveidu. Projekts tika aizsākts 2015./2016.gada basketbola sezonā, un tā ietvaros tika apciemotas 10 skolas. Šosezon basketbolisti viesosies sākumskolu pirmajās klasēs, vadīs sporta stundas, sportos kopā ar bērniem un atbildēs uz interesējošiem jautājumiem par basketbolistu ikdienu. Projekts ilgs visu sezonu, un tā ietvaros plānots viesoties 10 skolās.

Projektu atbalsta un sportotājiem enerģiju dāvā “Zelta zirgs” – Valmiermuižas iesala dzēriens no Latvijas graudiem. “Zelta zirgs” ir dabiskākais (bez pievienota cukura un konservantiem) un latviskākais spēka dzēriens. Tas satur dabīgos B grupas vitamīnus, kas ieteicami cilvēku uzturā (it īpaši arī sportistiem), tādēļ pēc aktīvas sportošanas “Valmiera/ORDO” dāvina iesala dzērienu “Zelta zirgs” projekta dalībniekiem. 

Foto: Edgars Vaivads

 
Informāciju sagatavoja:
Lelde Bukovska
"Basketbola kluba Valmiera"
Sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob.tālr.: (+371) 28247515