A A A

Pieņem izaicinājumu “Par sportisku Valmieru un Latviju”! 

Drukāt
16.09.2016

Lai apliecinātu ikvienam, ka Valmierā dzīvo sportiski, aktīvi un veseli iedzīvotāji, kuri mīl nodarboties ar sportu un kuri domā par kvalitatīvu dzīvi sev un nākamajām paaudzēm, Valmieras pilsētas pašvaldība ir izveidojusi īpašu sportiskā izaicinājuma kampaņu “Par sportisku Valmieru un Latviju”. Izaicinājums pieejams lietotnē Endomondo, un tam pieteikties iespējams ŠEIT.

 

“Valmiera šogad sevi jau vairākkārt ir pierādījusi kā Latvijas sporta galvaspilsētu, uzņemot ne tikai dažādas plaša mēroga sporta sacensības un čempionātus, bet arī organizējot Latvijas IV olimpiādi. Lai turpinātu iesākto un stiprinātu pilsētas sportiski aktīvo garu, aicinām ikvienu valmierieti un pilsētas patriotu pieteikties izaicinājumam “Par sportisku Valmieru un Latviju” un veltīt mūsu pilsētai savas aktīvās minūtes, kas pavadītas, nodarbojoties ar kādu sporta veidu. Šo svētdien, 18.septembrī, gaidāmais “Sportlat Valmieras maratons” būs lieliska iespēja dalībniekiem reģistrēties izaicinājumam un dāvāt Valmierai savas aktīvās minūtes, kas pavadītas skriešanas vai nūjošanas trasē, tādējādi popularizējot veselīga un aktīva dzīvesveida kustību. Vienlaikus visas mūsu sakrātās minūtes būs Valmieras vēl viena dāvana Latvijas simtgadē, jo vesela, aktīva, dzīves enerģijas bagāta un gudra tauta ir mūsu pamats,” rosina Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Izaicinājums “Par sportisku Valmieru un Latviju” pieejams lietotnē Endomondo, un tam pieteikties iespējams ŠEIT. Tajā automātiski tiks uzskaitītas izaicinājumam reģistrēto dalībnieku aktīvās minūtes, kas pavadītas, nodarbojoties ar kādu sporta veidu – skriešanu, riteņbraukšanu, nūjošanu, peldēšanu, vingrošanu, basketbola spēlēšanu, skrituļslidošanu u.tml. Šajā izaicinājumā nav nozīmes mērotajiem kilometriem, veiktajiem soļiem vai patērētajām kilokalorijām. Tiks uzskaitītas aktīvās minūtes, tādējādi ļaujot iesaistīties pēc iespējas plašākam iedzīvotāju lokam.

Izaicinājums “Par sportisku Valmieru un Latviju” tiek rīkots, atbalstot arī SIA “ZAAO” vides iniciatīvu “100 darbi Latvijai” ar mērķi Latvijai tās simtgadē dāvināt sportiskāku, veselīgāku un aktīvāku sabiedrību. Viens no soļiem, kā to sasniegt, ir veicināt valmieriešu kopējo veselības stāvokli un laiku, kas pavadīts sportojot. Parādīsim Latvijai, ka Valmierā dzīvo veseli, aktīvu dzīvesveidu mīloši cilvēki, kuri rūpējas par savu dzīves kvalitāti.

Aktīvākais izaicinājumam reģistrētais dalībnieks ik mēnesi saņems veicināšanas balvu, savukārt kampaņas noslēgumā, kas paredzēts Valmieras 734.dzimšanās dienā 2017.gada augustā, 10 aktīvākie dalībnieki tiks pie pārsteiguma balvām.

Sportiskā garā dosimies pretī Latvijas 100 un Valmieras 735, ko svinēsim 2018.gadā!