A A A

12.decembrī Valmierā notiks speciālistu bezmaksas konsultācijas par galvassāpēm 

Drukāt
07.12.2017

Ikviens iedzīvotājs, kuram ir aizdomas, ka traucējošo galvassāpju iemesls varētu būt migrēna, ir aicināts pieteikties speciālistu bezmaksas konsultācijām. Tās 12. decembrī norisināsies Valmierā un tiek organizētas Latvijas Galvassāpju biedrības sociālās kampaņas “Migrēna Help” ietvaros.

 

Konsultācijām jāpiesakās, zvanot pa tālruņa numuru 26575884 katru darba dienu laikā no 13.00 līdz 16.00, izņemot ceturtdienas. Vietu skaits uz speciālistu bezmaksas konsultāciju 12. decembrī ir ierobežots.

“Pētījumi liecina, ka migrēna ir trešā biežākā slimība (aiz zobu kariesa un saspringuma galvassāpēm) un skar vidēji katru septīto cilvēku pasaulē. Pasaules Veselības organizācija migrēnu ar smagām lēkmēm vērtē kā smagu nespēju radošu slimību, kas salīdzināma ar demenci, paralīzi un psihozi. Kampaņas mērķis ir iedrošināt „migrēnas cilvēku” meklēt palīdzību, lai ar speciālistu apspriestu galvassāpju diagnostikas un ārstēšanas iespējas,” skaidro Latvijas Galvassāpju biedrības vadītāja, neiroloģe-algoloģe (sāpju speciāliste) Aija Freimane.

Latvijas Galvassāpju biedrības organizētās kampaņas “Migrēna Help”, tostarp konsultāciju mērķis ir izglītot sabiedrību par biežākajiem galvassāpju cēloņiem, kā arī veidiem, kā saņemt palīdzību. Plašāka informācija par kampaņu pieejama Facebook.com/MigrenaHelp.

 

Papildu informācija:
Katrīna Antmane
"P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības"
+371 29623240
katrina.antmane@prae.lv