A A A

Iesaisties labdarības akcijā “Ezīša miga” 

Drukāt
11.10.2017

Iestājoties rudenim, klāt ir arī Valmieras novada fonda Jauniešu ideju laboratorija (VNF JIL) ikgadējā labdarības akcija “Ezīša miga”. Tā tiks realizēta Simjūda gadatirgus laikā, 14.oktobrī, no plkst.9.00 līdz 16.00, vienā no Hanzas namiņiem, kas atrodas pie Valmieras muzeja.

 

Ezis jau labu laiku ir vācis dāvanas saviem draugiem, lai jau 14.oktobrī kopā ar čaklajiem VNF JIL jauniešiem tās dāvinātu akcijas dalībniekiem. Piedalīties varēs ikviens gadatirgus apmeklētājs. Ezis ir ļoti dāsns, tādēļ visas lozes būs laimīgas, tas nozīmē, ka bez dāvanas prom nedosies neviens. Iegādājoties lozi, kas maksās 1 EUR tiks sniegta iespēja no groza izvilkt čiekuru ar unikālo numuru un tā laimēt kādu no ezīša atbalstītāju labumiem. Naudu Ezis, protams, nepaturēs sev. Pilnīgi visa akcijas laikā iegūtā nauda nonāks VNF JIL projektu konkursa krājkasītē, lai jau nākamajā gadā jaunieši varētu izmantot šos līdzekļus, īstenojot jauniešu idejas Valmierā un apkārtējos novados. Pagājušā gada “Ezīša miga” akcijā tika saziedoti 427 EUR.

VNF JIL ir jauniešu komanda, kas domā un dara. Jaunieši ar dažādām aktivitātēm rod līdzekļus citu jauniešu ideju realizēšanai, piemēram, izglītojošu kukaiņu mājiņu izveide Valmieras bērnudārziem ir viens no projektiem, kuri tikuši realizēti ar VNF JIL palīdzību.

Lai VNF JIL varētu atbalstīt vēl vairāk jauniešu labo ideju, aicinām apmeklēt “Ezīša migu”!

Plašāka informācija par laboratoriju pieejama mājaslapā www.vnf.lv, sadaļā “Jaunieši”.


Informāciju sagatavoja:
Artūrs Elviss Pasīts,
VNF Jauniešu ideju laboratorija