A A A

Notiks seminārs par elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu 

Drukāt
14.09.2017

28.septembrī no plkst.12.30 līdz 17.00 viesnīcā “Wolmar” (Tērbatas ielā 16a) notiks bezmaksas seminārs par instrumentiem darba un ģimenes līdzsvara sekmēšanai un iespējamiem atbalsta risinājumiem darbinieku bērnu pieskatīšanai nestandarta darba laikā. 

 

Semināra mērķis ir informēt par darba un ģimenes līdzsvara politiku un principiem, kā arī rosināt paliekošu rīcības maiņu. Tā laikā tiks sniegta informācija arī par uzņēmumu un iestāžu labās prakses piemēriem. Seminārā aicināti piedalīties pašvaldību pārstāvji, darba devēji un darba ņēmēji.

Valmieras pilsētas pašvaldība ir viena no trim projektā “Elastīga bērnu uzraudzības pakalpojuma nodrošināšana darbiniekiem, kuri strādā nestandarta darba laiku” iesaistītajām Latvijas pašvaldībām. Projekta laikā gūtā pieredze varētu būt interesanta arī citu pašvaldību pārstāvjiem, uzņēmumiem ar nestandarta darbalaiku, kā arī darba ņēmējiem.

Semināram iespējams pieteikties, elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu šeit.  Plašāka informācija par elastīgu bērnu uzraudzības pakalpojumu pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pakalpojumi” – “Ģimene, sociālie pakalpojumi” – “Elastīgs bērnu uzraudzības pakalpojums”.

Semināru organizē Labklājības ministrija. Papildu informācija par semināru pieejama šeit.

SEMINĀRA PROGRAMMA

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM