A A A

Notiks “Valdeko ziemas karnevāls” 

Drukāt
15.02.2017

Svētdien, 19.februārī, plkst.12.00  pie DUS “Valdeko” un atpūtas kompleksa “Avoti” būs iespēja pārvērsties par ezi, vilku, lapsu, feju vai citu tēlu, jo notiks “Valdeko ziemas karnevāls” - pasākums ar masku parādi un atrakcijām visai ģimenei.

 

“Tradīcijas ir jāveido un jākopj! Ar prieku otro gadu organizējam un atbalstam Valdeko ziemas karnevālu, kas ir krāsains pasākumus ar aktivitātēm visai ģimenei,” stāsta DUS Valdeko vadītājs Jānis Matisons.

Svētdien plkst. 12.00 paredzēta apmeklētāju pulcēšanās un pasākuma atklāšana, kam sekos masku parāde, kurā dalībnieki tiks aicināti demonstrēt savas radītās maskas un sagatavotos tērpus. Parādi vēros labvēlīgi noskaņota žūrija, lai vērtētu oriģinālākos veikumus un noteiktu uzvarētājus dažādās kategorijās: bērnu, pieaugušo un ģimeņu – krāsainākie un oriģinālākie tēli.

Kad maskas un tērpi būs atrādīti, apmeklētāji tiks aicināti piedalīties foto-orientēšanās spēlē, dažādās atrakcijās visai ģimenei, kas notiks DUS “Valdeko” un atpūtas kompleksa “Avoti” teritorijā.

Karnevāls noslēgsies plkst.14.00 ar izlozi, kurā iespēja iegūt gardas atbalstītāju sagatavotas balvas būs visiem, kuri būs piedalījušies pasākuma aktivitātēs.  Protams, tiks apbalvoti arī karnevāla košākie un oriģinālākie tēli.

Organizatori būs sarūpējuši ugunskuru, jautru mūziku un pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem DUS “Valdeko”, atpūtas kompleksa “Avoti”, “Cido”, “Laima”, “Ādažu čipsi”, “Magnum”, būvmateriālu veikala “BŪVE” un būvuzņēmuma “SCO Centrs”.

Karnevālu organizē biedrība “Esi aktīvs!” un atbalsta Burtnieku novada pašavaldība.

Pasākums apmeklētājiem tiek piedāvāts bez maksas. Tāpēc tiek gaidīti visi, kuri nedēļas nogali vēlas pavadīt radoši un aktīvi.

AFIŠA

Informāciju sagatavoja:
Kristaps Matisons
www.facebook.com/ValdekoLV
www.valdeko.lv/pasakumi