A A A

Pašvaldības policijas statistika oktobrī 

Drukāt
10.11.2017

Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir apkopojusi statistiku par darbu 2017.gada oktobrī.

 

Pagājušais mēnesis Valmieras pilsētas pašvaldības policijā ir noslēdzies ar 123 reģistrētiem izsaukumiem un ziņojumiem.

Pašvaldības policijas darbinieki ir nogādājuši 20 alkohola reibumā esošas personas atskurbšanai Valsts policijas Valmieras iecirknī, divas personas – medicīnas iestādē, bet četras personas – dzīvesvietā. Pašvaldības policijas darbiniekiem bija jāizbrauc uz trim ģimenes skandāliem, kā arī policija ir aizturējusi trīs meklēšanā esošas personas.

Oktobrī ir izskatīti divi juridisku personu iesniegumi, 16 fizisku personu iesniegumi, kā arī 13 iesniegumi no pašvaldības un valsts iestādēm.

Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir sastādījusi sešus administratīvo pārkāpumu protokolus. Savukārt par apstāšanās un stāvēšanas ceļu satiksmes drošības noteikumu pārkāpumiem Valmieras pilsētas pašvaldības policija ir sodījusi 27 transporta līdzekļu vadītājus.

Valmieras pilsētas pašvaldības policijas pārraudzībā esošais Operatīvās informācijas centrs oktobrī saņēma arī 22 avārijas dienesta izsaukumus par problēmām, kas radušās saistībā ar santehniku, septiņus izsaukumus par problēmām, kas saistītas ar elektrību, un vienu avārijas dienesta izsaukumu, kas saistīts ar citiem darbiem.

Arī turpmāk, lai ziņotu par problēmām dzīvesvietā un pilsētā, kur nepieciešams saimniecisks risinājums vai operatīva reaģēšana, aicinām izmantot vienoto atbalsta tālruni 8484.