A A A

Pateicos par svētku sajūtas radīšanu! 

Drukāt
08.08.2017

Ir aizvadīti Valmieras 734.dzimšanas dienas svētki. Četras dienas Valmiera virmoja dažādās aktivitātēs. Interesanti bija gan pašiem mazākajiem svētku dalībniekiem, gan jauniešiem, svētku sajūtu sportiskās norisēs guva aktīvā dzīvesveida piekritēji, bet Latvijas garšas virmoja “Gardēžu pilī”. Kopības sajūtu radām svētku gājienā, kas atkal pārsteidza ar dalībnieku izdomu, un vakara koncertos, dziedot līdzi iemīļotas dziesmas un ballē no sirds izdejojoties. Visu svētku laiku priecēja gan mūsu pašu kolektīvi, kas ik reizi pārsteidz ar izdomu un talantu, gan arī plašāka mēroga mākslinieki. Svētku tapšanā ir ieguldīts liels darbs, parādot, ka protam gan labi strādāt, gan arī skaisti atpūsties.

 

Pozitīvām emocijām bagātais pilsētas svētku atklāšanas gājiens “Valmiera lepojas” norisinājās jau trešo reizi. Šogad tas pulcēja vairāk nekā 70 uzņēmumu, biedrību, iestāžu, interešu grupu, kolektīvu, kā arī lielu skaitu valmieriešu un pilsētas viesu, kuri gājienu vēroja no malas.

Valmierai ir un būs ar ko lepoties! Mūsu pilsētā ir tik daudz izdomas bagātu, atraktīvu, atbildības sajūtas un vienlaikus humora pilnu cilvēku, kuri spēj ne tikai kārtīgi strādāt un ieguldīt enerģiju darbā, bet arī radoši atpūsties. 

Pateicos par dalību gājienā, līdzi jušanu, organizēšanu un apliecinājumu, ka Valmiera ir pilsēta, kurā uzplaukst labas idejas, piepildās sapņi un veiksme pavada tās iedzīvotājus. Šogad mūs priecēja un pat ar uzstāšanos gājiena laikā pārsteidza: Valmieras Kultūras centra kolektīvi, Valmieras Mūzikas skolas skanīgais kolektīvs, lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība "VAKS", ADB "Gjensidige" Latvijas filiāle, karatē cīņu klubs "TĪĢERI", AS  “Valmieras piens”, SIA “Rimi Latvia”, Valmieras Drāmas teātris, pensionāru, politiski represēto un diabēta biedrības, AAS “BALTA”, Pūriņskola, Valmieras 5.vidusskola, SIA “BALTMA”, SIA “Baltijas Industriālais Serviss”, “ZeroSportOutlet”, skaistumkopšanas salons “Stella”, Vidzemes slimnīca, salons "Dīva", veikals “Gandrs”, vokālā studija "Smaidiņi", maiznīca "Liepkalni", Valmieras tehnikums, Vidzemes Augstskola, Valmieras Pārgaujas sākumskola, “ERGO Insurance SE” Latvijas filiāle, Valmieras Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Vidzemes reģionālā centra kolektīvs, AS “Swedbank”, AS “Citadele banka”, “Maxima”, “Čili pica”, līnijdeju kolektīvs “ACCORDANCE”, SIA “MM Design”, AS “DnB Banka” Valmieras filiāle, “Unique Style”, veikals "Kameja", “Valmieras Kennelklubs”, Valmiermuižas saime, Valmieras sākumskola, SIA “Hotel Wolmar”, jaunatnes futbola klubs FC “Gauja”, regbija klubs "Fēnikss", Vidzemes sporta asociācija, SIA "Valrek", SIA “Mega sargs”, SIA ,”S Lauris", Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigādes Valmieras daļa, Vidzemes Olimpiskais centrs, SIA “Padtex Insulatio”, Vidzemes TV un Re:TV, SIA “VALPRO”, SIA “Valmieras Namsaimnieks”, pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis”, Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”, Valmieras muzejs, “AA studija”, SIA “VTU Valmiera”, Valmieras Bērnu sporta skola, Valmieras integrētā bibliotēka, SIA “Valmieras ūdens”, Valmieras Futbola klubs, AS “Valmieras stikla šķiedra”, Depo, pirmsskolas izglītības iestādes “Ezītis” un “Ābelīte”, Balles deju klubs, biedrība “Valmieras velo vienība”, “Aktīvā tūrisma centrs EŽI”, “Nordea Bank AB”, “Amazon” un Valmieras pilsētas pašvaldība.

Pateicos par ieguldījumu svētku atbalstītājiem: AS “SEB banka”, AS “Swedbank”, “Nordea Bank AB” Latvijas filiāle, SIA “Lars Limited”, Valmiermuižas alus darītava, restorāns “Rātes vārti”, Kino "Gaisma" / 3D Cinema, atpūtas komplekss “Avoti”, TC “Valleta”, maiznīca “Liepkalni”, “Food Union”, SIA “Venden”, SIA “LATIO”. Informatīvajiem atbalstītājiem: portāls “Valmieras Ziņas”, portāls “Valmiera24.lv”, laikraksts “Liesma”, laikraksts “Tava Izvēle” un tūrisma portāls “Travelnews.lv”. Paldies restorāniem un šefpavāriem, kuri atsaucās “Gardēžu pils” aicinājumam: restorānam “Rātes vārti” un restorāna draugam un viesšefpavāram Valteram Zirdziņam,  restorānam “Dikļu pils” un šefpavāram Jānim Siliņam,  Valmiermuižas Alus virtuvei un Eiropas gastronomijas reģiona vēstnesim Dzintaram Kristovskim, restorānam “Rocket Bean Roastery” un šefpavāram Artūram Taškānam, kā arī “3 pavāru restorānam” un šefpavāram Ērikam Dreibantam.

Paldies organizatoriem, norišu dalībniekiem un visiem, kuri palīdzēja radīt svētku sajūtu!

Lai jaunais dzimšanas dienas gads ir labs Valmierai un ikvienam no mums!

Jānis Baiks,

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs