A A A

Fonds "Iespēju tilts" gatavojas labdarības koncertam 

Drukāt
07.11.2017

Fonds “Iespēju tilts” ir viena no aktīvākajām nevalstiskajām organizācijām Valmierā, kura sniedz atbalstu personām ar invaliditāti, īpaši bērniem, jauniešiem un viņu ģimenēm.

 

 

Nemitīgi  meklējot iespējas, kā vēl atbalstīt, Fondam ir iecere nākamā gada vasarā rīkot īpašu skoliņu rūpju bērniem/jauniešiem. Tā būs saturīga vasaras nometne, kura piedāvās aktivitātes nometnes dalībniekiem. “Vēlamies atbalstīt un dāvāt daudz labu emociju, attīstot bērnu prasmes dažādos mākslas veidos, atbrīvojot viņu radošo enerģiju un pilnveidojot sevi ar krāsām, mūzikas ritmiem, radošām un sporta aktivitātēm,” sacīja Fonds “Iespēju tilts” valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone un paskaidroja, ka, lai mērķa sasniegšanai iegūtu nepieciešamo finansējumu, šoreiz ir vajadzīgs valmieriešu, katra pozitīvi domājoša, ziedot griboša cilvēka un arī darbīgo uzņēmēju atbalsts.

Lai vasaras skoliņa īstenotos, 2017.gada 26.novembrī plkst.14.00  Fonds “Iespēju tilts” Valmieras Kultūras centrā rīko Labdarības koncertu Mums katram citāds liktenis ir lemts ar vēstījumu uzrunāt valmieriešus, viesus un draugus atbalstīt ģimenes, kuras audzina bērnus/jauniešus ar īpašām vajadzībām.

Pasākuma vadītāja Aina Boža, uzsvēra: “Ja esi varošs, darošs un vari otram dot, tas ir jādara. Ne tikai savējam, tuvajam, bet arī svešajam, jo tajā būs savs gaišums. Pārliecība, kas devējam liek justies labi: kad varēju, tad palīdzēju. Un pa kādiem gaismas apļiem, to taču jūtam, labais pie mums atgriežas.”

Labdarības koncertā piedalīsies dienas centra “Stropiņš” jaunieši, Valmieras speciālās pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” talantīgie bērni, Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas-attīstības centra audzēkņi, dziesminieks Renārs Veličko, "V faktors" dalībnieks Gints Ristamecs, Ziedoņa Geides vadītais Valmieras vīru kvartets, māksliniece un mūziķe Aina Boža un īpaši viesi – burbuļu šovs ar Trollīšiem.  Aicinām iegādāties arī loterijas biļeti. Balvu groza pildīšanai atsaukušies vietējie uzņēmēji: "Valrek", "Vidzemes papīrs", "Amarillis", "Pils ķēķis", "Liepkalni", "Līga SPA", Valmieras Drāmas teātris, T/C "Valleta", salons “Dīva”, "Mellene" un daudzi citi uzņēmēji, par ko viņiem sirsnīgs paldies. Naudiņa par loterijas biļetēm paliks Fonda rīcībā, lai realizētu ģimenēm psiholoģiskā atbalsta vasaras skoliņu.

“Tuvojas Ziemassvētki, kad daudzos un dažādos pasākumos tiek lūgts līdzcilvēku atbalsts. Mūsu labdarības pasākumā (pirms tā un tā laikā), arī koncertu par ziedojumiem apmeklējot, iegādājoties loterijas biļetes, ir iespēja palīdzēt ģimenēm, bērniem un jauniešiem, kas dzīvo starp mums. Ģimenes, kas ikdienā iet ne to vieglāko ceļu, kam ir smagi, domājot par savu bērnu rītdienu, noteikti gaida kādu pārsteigumu, kādu piedzīvojumu, brīnumu, un mēs, sadodoties rokās, kopā izdarot labus darbus, to varam sniegt,” tā Zita Gustavsone.

Veselība patiešām ir viens no laimes un labsajūtas stūrakmeņiem, bet, kā rīkoties, ja tā ne tuvu nav ideāla mūsu līdzcilvēkiem? Dzīvot, neļaut slimībai būt par akmeni, kas velk lejā! Tāda ir Fonda pārliecība – sniegt iespēju pilnvērtīgi dzīvot! Aicinām visus valmieriešus, viesus, draugus, uzņēmējus arī pievienoties Fonda pārliecībai!

Informāciju sagatavoja:

Fonda “Iespēju tilts” valdes priekšsēdētāja Zita Gustavsone