A A A

Valmieras Kultūras centrā notiks Guntara Rača dzejoļu grāmatas „365” 1.daļas prezentācija  

Drukāt
18.09.2017

12.oktobrī plkst.18.30 Valmieras Kultūras centrā notiks mūziķa un dzejnieka Guntara Rača dzejoļu grāmatas „365” 1.daļas prezentācija. Tajā piedalīsies Guntars Račs, Uģis Tirzītis (ģitāra), Andris Alviķis (bass), Katrīna Bindere (balss) un īpašie viesi. Pasākuma laikā būs dzejas lasījumi un muzikāli priekšnesumi, kā arī varēs iegādāties Guntara Rača grāmatas un CD.

 

 

Grāmatas “365” autors Guntars Račs: “Viss sākās ar nevainīgu jaungada apņemšanos katru dienu sarakstīt vismaz vienu dzejoli, un to publicēt savā Facebook profilā. Man pat prātā neienāca, ka tas daudziem būs tik vajadzīgi un tik nozīmīgi, jo ik vakaru dzejolīši saņem simtiem un dažreiz pat tūkstošiem “patīk”, bet ar dažiem dzejoļiem mani sekotāji ir dalījušies vairāk nekā 12000 reižu. Ik dienu saņēmu jautājumus par to, kad šie darbi iznāks grāmatā. Un, tā kā es šo savu apņemšanos būšu piepildījis tikai šī gada 31. decembra vakarā, nolēmu izdot grāmatu divās daļās, un pirmajā ir atrodami 183 pirmā pusgada dzejoļi no 1. janvāra līdz 2. jūlijam. Izrādās, katrs lasītājs meklē savu unikālo datumu, un tie, kuri dzimuši pēc 2. jūlija, jau prasa, kad iznāks grāmatas otrā daļa! Tas notiks nākamā gada februārī, jo tā vēl tikai top. Katru dienu!”.

Pasākuma apmeklējums, uzrādot Valmieras kultūras karti, ir bez ieejas maksas. Ar vienu karti pasākumu var apmeklēt 2 personas. Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt pasākumu, bet kuriem vēl nav Valmieras kultūras kartes, ieejas maksa ir EUR 3,-.  Biļetes var iegādāties Valmieras Kultūras centra kasē, tālrunis 64207207.

Jau ziņots, ka, lai veicinātu kultūras pasākumu apmeklētību un akcentētu Valmieru kā pilsētu ar daudzveidīgu un kvalitatīvu kultūras piedāvājumu, Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras pilsētas un tuvākās apkārtnes kultūras iestādēm 2012.gadā izveidoja unikālu kultūras produktu „Valmieras kultūras karte”. Kultūras kartes īpašnieku priekšrocība ir gan iespēja iegādāties biļetes uz pasākumiem izdevīgāk, gan arī apmeklēt īpašos pasākumus – tikšanās ar radošām personībām. Līdz šim izsniegtas 783 personalizētas Valmieras kultūras kartes. Lai saņemtu Valmieras kultūras karti, neierobežotā laika periodā jāapmeklē sarīkojumi piecās no desmit šajā projektā iesaistītajām kultūras iestādēm un uzņēmumiem. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, jālūdz kasierim uzspiest zīmodziņu Valmieras kultūras kartes brošūrā, īpaši šim mērķim paredzētā vietā. Kad aizpildītas vismaz piecas no desmit zīmogiem paredzētajām vietām, Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 10) var apmainīt zīmogu kartiņu pret personalizētu Valmieras kultūras karti. Plašāka informācija