A A A

„100 baltas dvēseles” noslēgs dzīvās mūzikas koncertvakarus Valmiermuižā 

Drukāt
17.07.2017

21.jūlijā Valmiermuižā uzstāsies mūziķu apvienība „100 baltas dvēseles”, kas ar savu lirisko un oriģinālo skanējumu noslēgs šīs vasaras dzīvās mūzikas koncertvakaru sezonu Valmiermuižā.

 

Mūziķu apvienība, kurai sākotnēji radīts īpašs apzīmējums „gaisīgais postroks”, radās pirms desmit gadiem, kad kopīgi muzicēt sāka Mārtiņš Jansons, JRT aktieris Ivars Krasts un Alise Joste. Šo gadu laikā apvienība klausītājus priecējusi gan ar diviem albumiem, gan izjustiem un iedvesmojošiem koncertiem, kas nereti sapludina robežas starp iedomām un realitāti. Valmiermuižā apvienības kodolam pievienosies arī ģitārists Kārlis Josts, Pēteris Pāss (veidojis apvienības otrā albuma elektroniskos risinājumus) un bundzinieks Jānis Burmeisters. Kuplais mākslinieku pulks ierasti tik izjusto grupas skanējumu padarīs vēl niansētāku un krāšņāku.

Mūziķu apvienības pirmais albums „Jūtīgs un atdalīts” iznāca pirms septiņiem gadiem un tika nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai par labāko debiju. Pagājušā gada nogalē dienas gaismu ieraudzīja otrais studijas albums „Vienaldzība/Indifference”, kur ierastais skanējums kontrastē ar pasaulīgajām tendencēm un krietnu devu elektronikas. Koncertvakarā Valmiermuižā mūziķi izspēlēs dziesmas gan no pirmā, gan otrā albuma.

Arī šajā vakarā neiztiks bez muzikālā pārsteiguma, kad pirms šīs mūziķu apvienības uzstāšanās klātesošos iepriecinās kāds jaunais un daudzsološais mākslinieks. Iesildošais mūziķis uz skatuves kāps ap plkst. 21.00.

Ieeja bez maksas.

 

 

Papildu informācija:
Valmiermuižas kultūras biedrība
Tālr. nr.: +371 27337798
E-pasts: kultura@valmiermuiza.lv