A A A

Valmieras pilsētas svētkos aicinām uz Bērnu piedzīvojumu parku 

Drukāt
17.07.2017

Valmieras pilsētas svētkos „Valmiera virmo!” 29. jūlijā no plkst.10.00 līdz plkst.18.00 Valmieras Kultūras centra laukumā norisināsies daudzveidīgas aktivitātes ģimenēm ar bērniem. Bērnu piedzīvojumu parkā aktivitātes nodrošinās aktīvā tūrisma centrs „Eži” un speciālā pirmsskolas izglītības iestāde (SPII) „Bitīte”.

 

Aktīvā tūrisma centrs „Eži” aicinās pārbaudīt veiklību bundžu burziņā, veikt distanci ar skrejriteni, spēlēt disku golfu un mini basketu, šaut ar kaķeni un darboties riņķotavā.

 

SPII „Bitīte” piedāvās izmēģināt savus spēkus septiņos dažādos pārbaudījumos: pārvarēt šķēršļu joslu „Gaujas līkloči”, mērķī ripināt jautrās bumbiņas, pabarot „zaķīti”, piedalīties knaģu spēlēs, apliecināt makšķernieka dotības, bezbailīgi doties peļu alā un pārbaudīt kāju veiklību.

 

Vienlaikus norisināsies arī ERGO veloskola bērniem, kur īpaši veidotā trasē varēs pārbaudīt un uzlabot savas velobraukšanas prasmes, veicot praktiskās braukšanas vingrinājumus un pārvarot dažādus šķēršļus. Bērniem šī trase būs interesants piedzīvojums un izaicinājums, toties vecākiem tā ļaus labāk saprast to, cik prasmīgi velobraucēji ir viņu bērni un kuras iemaņas vēl vajadzētu apgūt.

 

No plkst.11.00 līdz plkst.15.00 Bērnu piedzīvojumu parkā viesosies karikatūrists Gatis Šļūka, kurš klātesošos iemūžinās karikatūrās. Tāpat Valmieras Kultūras centra laukumā būs pieejams bērnu baseins, ikviens varēs izmēģināt savas iemaņas radiovadāmo automodeļu trasē, bērni varēs darboties ar ekskavatoru, kā arī būs iespēja tikt pie hennas tetovējumiem un iegūt skaistu sejas gleznojumu.