A A A

Šonedēļ Valmierā koncertēs maestro Raimonds Pauls un vokālā grupa “Framest”  

Drukāt
12.01.2017

Piektdien, 24. martā, plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks izcilā pianista un komponista Raimonda Paula un vokālās grupas “Framest” koncerts “Amber jazz”. Koncertprogrammā skanēs Raimonda Paula agrīnās daiļrades kompozīcijas vokālās grupas ‘Framest” mākslinieciskā vadītāja Jāņa Ķirša aranžijās.  Programmā “Amber jazz” izskanēs tādas Raimonda Paula dziesmas kā “Rudens ogle”, “Zilie lini”, “Lai tik līst”, “Sens tik sens”, “Mēs tikāmies martā” un daudzas citas.

 

Koncerta pirmajā daļā maestro Raimonda Paula komponētās dziesmas skanēs a capella vokālās grupas “Framest” izpildījumā, bet otrajā daļā “Framest” sniegumu bagātinās maestro Raimonds Pauls pie koncertflīģeļa, kā arī mūziķi Dāvis Jurka (saksofons), Ivars Arutjunjans (bungas), Edvīns Ozols (bass). Koncertā piedalīsies arī jaunais dziedātājs The Ludvig.

Vokālās grupas “Framest” muzikālais ceļš sākās, kad pieci dziedošie jaunieši, vairums no kuriem bija Rīgas Doma kora skolas audzēkņi, vienojās kopīgā priekšnesumā labdarības koncertā. Pēc spilgtās piedalīšanās vairākās muzikālās izrādēs “Framest” jau 2007. gadā apliecināja savu džeza interpretu meistarību sadarbībā ar pianistu un komponistu Hariju Bašu turnejā Latvijā. Šie arī bija pirmie nozīmīgākie ansambļa koncerti kopā ar džeza profesionāļiem, drīz sekoja nākamie, ar programmām Džeza zelta melodijas, Svētki ledus pilī u.c. Savos koncertos “Framest” atskaņoja ne tikai klasiskus džeza standartus, bet arī pārsteidzošas variācijas par latviešu komponistu, tostarp Raimonda Paula hitiem oriģinālos aranžējumos. 2015. gadā vokālā grupa “Framest” ar maestro Raimondu Paulu ierakstīja mūzikas albumu “Amber jazz”.

Biļetes cena: EUR 10-25. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Valmieras kultūras kartes īpašniekiem 15% atlaide no biļetes cenas.

Koncertu organizē Valmieras Kultūras centrs, informatīvi atbalsta portāls “Valmieras ziņas” un reklāmas laikraksts Vidzemē “Tava izvēle”.

Plašāka informācija Valmieras Kultūras centra mājas lapā www.vkc.lv.