A A A

Skatāma izrāde “Buratīno”  

Drukāt
10.01.2018

Valmieras Viestura vidusskola aicina  visus interesentus noskatīties izrādi "Buratino".  Izrāde notiks 19.janvārī plkst. 18.00 Valmieras Viestura vidusskolas Lielajā zālē. Ieeja par ziedojumiem.

 

Šajā mācību gadā Valmieras Viestura vidusskolas 11.teātra klase ir iestudējusi izrādi “Buratīno”. Tas ir muzikāls, asprātīgs un krāsains stāsts par koka cilvēciņa neticamajiem dzīves notikumiem, kur viņš satiek gan labus un patiesus draugus – Malvīni, Arlekīnu un Pjero, gan blēdīgus, mantkārīgus krāpniekus - lapsu Alisi un runci Bazilio, gan visu piedodošo tēta Karlo mīlestību. Dzīvo līdzi Buratīno zelta atslēdziņas medībās, kurās nāksies mesties gan cīņās ar leļļu teātra direktoru Karabasu Barabasu, dēļu pārdevēju Purvadūķi, laupītājiem un citiem negantniekiem, gan priecāties kopīgajās dziesmās un dejās ar leļļu teātra draugiem. Kopā ar Buratīno atklāj to, kas dzīvē patiešām ir svarīgs – īsti draugi.     

Iestudējumu veidojuši režisori Inese Ramute un Roberts Segliņš, kostīmu māksliniece Īrisa Ozola, horeogrāfe Linda Mīļā, grima māksliniece Inga Kraukle, mūzikas pedagoģe Ilze Jansone un gaismotājs Roberts Cipruss.

Valmieras Viestura vidusskolā darbojas teātra pulciņš “Sprīdītis”, kā arī trīs teātra klases. Katru gadu 11. teātra klase iestudē divas izrādes. Vienu bērnu izrādi un vienu pieaugušo izrādi.

Informāciju sagatavoja:
Valmieras Viestura vidusskolas Skolēnu pašpārvalde
Viestura aleja 3, Valmiera, LV-4201
Tālr.: 25663933
E - pasts: simona.smidte@valmiera.edu.lv