A A A

Vidzemes Augstskolas starptautiskā nedēļa pulcē ārzemju vieslektorus  

Drukāt
29.11.2017

No 27. novembra līdz 1. decembrim Vidzemes Augstskolā (ViA) norisinās starptautiskā mācību nedēļa (International Teaching Week), kuras ietvaros augstskolu šogad apmeklē vieslektori no Somijas, Moldovas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Albānijas un Kirgiztānas.

 

Iniciatīvas mērķis ir stiprināt ViA sadarbību ar tās partneriem, veicinot gan pieredzes apmaiņu, gan arī, piedāvājot studentiem starptautisku un daudzveidīgu mācību pieredzi.

Šī gada ViA starptautiskās mācību nedēļas tēma ir “Digitālie risinājumi sociālo izaicinājumu pārvarēšanā.” Tā nav izvēlēta nejauši – šādi ViA savā jaunajā stratēģijā ir nodefinējusi galveno zinātnes attīstības virzienu. Par šo tematu visas nedēļas garumā pieredzē dalīsies vieslektori.

Pirmdien, 27. novembrī, ārvalstu pārstāvjus uzrunāja ViA rektors, Gatis Krūmiņš, iepazīstinot dalībniekus ar Vidzemes Augstskolu, tās piedāvātajām studiju programmām, starptautisko darbību, aktuālajiem projektiem, kā arī ar ViA stratēģiskajām prioritātēm un vīziju.

Nedēļas ietvaros, vieslektoriem būs iespēja apskatīt augstskolas ēkas, doties ekskursijā pa Valmieru un tās apkārtni, kā arī apmeklēt dažādus izklaides pasākumus.

Nedēļas otrajā pusē, ceturtdien, 30. novembrī, vieslektori ir aicināti piedalīties, augstskolas organizētajā, Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta 20. gadu jubilejas konferencē.

Starptautiskā mācību nedēļa Vidzemes Augstskolā tiek īstenota ES finansēto ERASMUS + projektu ietvaros.

 

Informāciju sagatavoja:
Vidzemes Augstskola        
Elīna Miezīte
Elina.Miezite@va.lv, +371 28337792
Vera Grāvīte
Vera.Gravite@va.lv, +371 26182244