A A A

Turpinās neformālas tikšanās ar Vidzemes Augstskolas pētniekiem 

Drukāt
14.09.2017

Uzsākot jauno akadēmisko gadu, turpinām tradīciju mēneša pēdējā ceturtdienā aicināt uz tikšanos ar Vidzemes Augstskolas Sociālo, ekonomisko un humanitāro pētījumu institūta (HESPI) pētniekiem neformālā un draudzīgā formātā - pētniecisko diskusiju pēcpusdienā. Tikšanās vieta Cēsu iela 4, C114. telpa.

 

2017.g. 28. septembrī plkst. 16:00 ViA HESPI pētniece un lektore Agnese Dāvidsone: Pedagoģija un IKT: ko varam mācīties no tehnoloģiju pielietošanas praksēm mācīšanā. Diskusijas ietvaros Agnese Dāvidsone iepazīstinās ar šī gada jūlijā Tartu Universitātē (Igaunijā) aizstāvētās doktora disertācijas atziņām.

2017.g. 26. oktobrī plkst. 16:00 ViA lektore Liene Ločmele: Vidzemes Augstskolas un Minesotas Universitātes Morisā sadarbība tiešsaistē kursā “Masu komunikācija”: kultūras un komunikācijas nozīme. Pētījuma rezultāti grauj stereotipus par “latviešu” un “amerikāņu” komunikāciju, rādot, kā sistemātiska izpēte šādā salīdzinoši šaurā un kursa situācijai specifiskā kontekstā ļauj labāk izvēlēties tādu tehnoloģisko risinājumu, diskusiju tematiku un struktūru, kas nodrošina visiem dalībniekiem līdzvērtīgāku un savstarpēji bagātinošāku pieredzi.

Plašāka informācija: http://hespi.lv/lv/pasakumi

Visi laipni aicināti! Lai saņemtu apliecinājumu par piedalīšanos pētnieciskās diskusijas pēcpusdienā, lūdzu vienu dienu iepriekš par to paziņojiet, rakstot uz e-pastu: hespi@va.lv

Informāciju sagatavoja:
Līga Cvetkova
HESPI direktores asistente