A A A

ViA 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidumā atklās jauno grafisko zīmi  

Drukāt
16.06.2017

Notiks Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju gada noslēguma svētki – 20. akadēmiskā gada vasaras izlaidums, Valmieras Kultūras centrā, 22. jūnijā, plkst. 15.00. Suminot 113 absolventus, plašākai sabiedrībai būs iespēja iepazīt ViA jauno grafisko zīmi.

 

Izlaiduma diena sāksies plkst.12.30 Inženierzinātņu fakultātes pagalmā ar tradicionālo absolventu un darbinieku “Ceļamaizes” pasākumu, kurā docētāji un administrācijas pārstāvji absolventiem neformālā atmosfērā teiks sirsnīgus atvadu vārdus un laba vēlējumus turpmākajai dzīvei.

Plkst.15.00 sāksies ViA izlaiduma svinīgā ceremonija un diplomu izsniegšana, kas norisināsies Valmieras Kultūras centra telpās, Rīgas ielā 10.  Kopā ar koledžas un bakalaura programmu absolventiem noslēguma svētkus atzīmēs arī maģistra studiju absolventi.

Par nozīmīgu 22. jūnija notikumu kļūs arī ViA Tērbatas ielas plāksnes atklāšana, kurā tiks attēlota jaunā augstskolas grafiskā zīme, kas tapusi saskaņā ar jauno augstskolas stratēģiju un atspoguļo nerimstošu tiekšanos uz augšu, sevis pilnveidošanu sapņu piepildīšanai - platforma, kas vieno sabiedrības un tehniskās zināšanas, teoriju un praksi. Par grafiskās zīmes autoru kļuvis ViA absolvents Māris Bičkovs. Iesoļojot trīsdesmitgadē, tika izveidota arī vieglāk lietojama tīmekļa vietne, kas laika gaitā tiks vēl papildināta ar aktuālo un interesanto informāciju, sevī iekļaujot informāciju gan topošajiem studentiem un viņu vecākiem, gan studentiem un darbiniekiem, kā arī absolventiem un sadarbības partneriem.

Arī šogad vasaras izlaidumā ViA absolvēs profesionāļi, kuri ieguvuši konkurētspējīgu augstāko izglītību – akadēmiskās zināšanas un praktiskās iemaņas. Tādējādi darba tirgu Vidzemes reģionā un Latvijas mērogā papildinās speciālisti no tādiem studiju virzieniem kā Biznesa vadība, Tūrisms un atpūta, Pārvaldība, Komunikācija un mediji, Informācijas tehnoloģijas un Mehatronika un būvniecība.

Pieteikšanās studijām ViA no 26. līdz 11. jūlijam vienotajā pieteikšanās sistēmā www.latvija.lv. Vairāk informācijas augstskolas mājaslapā internetā www.va.lv.

FOTO: Klāvs Vasiļevskis

Informāciju sagatavoja:
Vera Grāvīte
Vidzemes Augstskolas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 22076755
https://www.facebook.com/VidzemesAugstskola/
https://www.instagram.com/vidzemes.augstskola/
https://twitter.com/VidzAugstskola