A A A

"LaimĪGA vasara” radošās nodarbības Valmierā 

Drukāt
06.06.2017

Šovasar projekta "LaimĪGA vasara” laikā četrās pirmdienās Valmieras bērniem un jauniešiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt radošās nodarbības Valmieras Jaunatnes centrā "Vinda”. Nodarbības vadīs pedagoģe Līga Vikse.

 

Nodarbības notiks 19., 26.jūnijā un 3., 10.jūlijā no plkst.10:00. Katrai dienai ir īpaša tēma, pasākuma dalībniekiem attīstot praktiskās iemaņas, iegūstot jaunas zināšanas un pilnveidojot personību. Programmā iekļauta mākslas nedēļa, izziņas nedēļa, komandas darba nedēļa un improvizācijas nedēļa. Nodarbību vadīšanā Līgai pievienosies arī īpaši viesi, no kuriem viens būs Valmieras Drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meiers.

Dalībnieku skaits katrā nodarbībā būs ierobežots, tāpēc iepriekš ir jāpiesakās. Precīzu informāciju par katras nodarbības tēmu un tajā veicamajām aktivitātēm varēs iegūt, sekojot līdzi jaunumiem "Vindas” sociālajos tīklos. Iegūt plašāku informāciju par nodarbībām un projektu, kā arī pieteikties nodarbībām iespējams, rakstot vai zvanot nodarbību vadītājai Līgai: liga.vikse@gmail.com, 28261516.

Informāciju sagatavoja:

Ance Balode,
Valmieras Jaunatnes centra "Vinda"
pasākumu orgnizatore