A A A

Pasākumi

Tikšanās ar Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes spožākajiem parātiem

Nāc pie prāta! Šāds nedaudz izaicinošs sauklis šoreiz lietots nevis pārnestā nozīmē, aicinot kādu atjēgties un sākt dzīvot citādi, bet gan tiešā – nākt uz tikšanos ar Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes spožākajiem parātiem.

Lasīt vairāk

***

Skolēni iepazīst programmēšanu un nosaka nākotnes mērķus

10. janvārī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika divi karjeras izglītības atbalsta pasākumi.

Lasīt vairāk

***

Ziemassvētku tirdziņš „Ražots Latvijā“

Gaidot  Ziemassvētkus, Valmieras sākumskolā nu jau 8. gadu tika organizēts Ziemassvētku tirdziņš “Ražots Latvijā”. Skolā tirdziņa organizēšana ir izveidojusies kā neatņemama svētku gaidīšanas tradīcija.

Lasīt vairāk

***

Praktiskā nodarbība jauniešiem “Es TE un tagad”

8.decembrī ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Valmieras 2.vidusskolā 5.- 12. klašu skolēniem notika karjeras atbalsta pasākums – praktiskās nodarbības „Es TE un tagad”.

Lasīt vairāk

***

Jaunieši dodas iepazīt profesiju uz saimniecību “Donas”

29.novembrī ESF projekta 8.3.5.0 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra skolēniem karjeras atbalsta pasākumā “Iepazīsti profesijas!” vecāko klašu jaunieši devās mācību ekskursijā uz Smiltenes novada Blomes pagasta saimniecību “Donas”, lai reālā darba vidē iepazītos ar individuālo uzņēmējdarbību laukos.

Lasīt vairāk

***

Vai es varu būt florists?

28.novembrī ESF projekta 8.3.5.0 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra skolēniem karjeras atbalsta pasākumā “Vai es varu?” bija iespējams iepazīt florista profesiju.

Lasi vairāk

***

Inženierzinātnes apgūst īpašā laboratorijā "TehnoBuss"

No 21.-24.novembrim Valmieras pilsētas un Burtnieku novada vispārizglītojošo skolu 8.klašu skolēniem ESF projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros tradicionālajā stundu sarakstā bija viena īpaša stunda inženierzinātnēs.

Latsīt vairāk

***

Pasākums vidusskolēniem "Kā izvēlēties sirds profesiju"

21.novembrī ESF projekta 8.3.5.0 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās mācību iestādēs" ietvaros Valmieras Viestura vidusskolā 12.klašu skolēniem notika pasākums "Kā izvēlēties sirds profesiju?".

Lasīt vairāk

***

Diena kopā ar bitenieku Valmieras sākumskolā

Valmieras sākumskolas 2018./2019.mācību gads ir īpašs ne tikai ar 20 gadu jubileju, bet arī ar to, ka skolā mājo bites čaklums, kas tematiski vijas cauri visam mācību gadam, aicinot skolēnus darba čaklumu mācīties no rosīgajām bitēm.

Lasīt vairāk

***

Skolēnu tikšanās ar TV personību Aivi Ceriņu

6.novembrī Eiropas sociālo fondu (ESF) projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros sadarbībā ar Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (VPĢ) karjeras konsultanti Laumu Lāci VPĢ 10.klašu skolēni tikās ar skolas absolventu un Rīga TV24 raidījumu vadītāju Aivi Ceriņu.

Lasīt vairāk

***

Noslēgušās Karjeras dienas 2017

No 18. oktobra līdz 21. oktobrim Valmierā norisinājās “Karjeras dienas 2017”. Aktivitātēs piedalījās Valmieras skolu skolēni no 1. līdz 12. klasei.

Lasīt vairāk

***

Karjeras dienas 2017

No 18. oktobra līdz 21. oktobrim norisināsies “Karjeras dienas 2017”, šogad pasākuma programma ir plānota tā, lai skolēniem būtu iespēja ne tikai piedalīties, bet aktīvi diskutēt par viņiem aktuālajiem jautājumiem, domājot un plānojot savu nākotni.

Lasīt vairāk