LatviešuEnglish

Pirmdiena, 26.Janvāris, 2015, Agneta, Agnis, Ansis
A A A
Meklēt Valmiera.lv:

Finanšu dienests

Versija drukāšanai

Aelita Zunda

Ieņemamais amats: 
Budžeta ekonomiste
Kabinets: 
207.
Tālruņu nr: 
64207854
E-pasts: 
aelita.zunda@valmiera.lv
Secība: 
30

Anete Andžejevska

Ieņemamais amats: 
Finanšu direktores vietniece
Kabinets: 
207.
Tālruņu nr: 
64207854
E-pasts: 
anete.andzejevska@valmiera.lv
Secība: 
2

Rita Pole

Ieņemamais amats: 
Galvenās grāmatvedes vietniece
Kabinets: 
Rīgas iela 25C, 7.kab.
Tālruņu nr: 
T/F64207166
E-pasts: 
rita.pole@valmiera.lv
Secība: 
4

Līga Šmukste

Ieņemamais amats: 
Budžeta ekonomiste
Kabinets: 
204.
Tālruņu nr: 
64224561
E-pasts: 
liga.smukste@valmiera.lv
Secība: 
16

Inga Markava

Ieņemamais amats: 
Nodokļu (nodevu) administratore
Kabinets: 
303
Tālruņu nr: 
64207856
E-pasts: 
inga.markava@valmiera.lv
Secība: 
18

Gunita Jansone

Ieņemamais amats: 
Nekustamā īpašuma nodokļa ekonomiste
Kabinets: 
212
Tālruņu nr: 
64207128
E-pasts: 
gunita.jansone@valmiera.lv
Secība: 
17

Anita Jansone

Ieņemamais amats: 
Analītiskās uzskaites grāmatvede
Kabinets: 
Rīgas iela 25C, 4.kab.
Tālruņu nr: 
64225916
E-pasts: 
anita.jansone@valmiera.lv
Secība: 
11

Aija Sūce

Ieņemamais amats: 
Materiālu uzskaites grāmatvede
Kabinets: 
Rīgas iela 25C, 4.kab.
Tālruņu nr: 
64207129
E-pasts: 
aija.suce@valmiera.lv
Secība: 
10

Baiba Spirga

Ieņemamais amats: 
Grāmatvede darbam ar piegādātājiem
Kabinets: 
Rīgas iela 25C, 4.kab.
Tālruņu nr: 
64207129
E-pasts: 
baiba.spirga@valmiera.lv
Secība: 
9

Aina Ābola

Ieņemamais amats: 
Algu grāmatvede
Kabinets: 
Rīgas iela 25C, 3.kab.
Tālruņu nr: 
64207134
E-pasts: 
aina.abola@valmiera.lv
Secība: 
13

© 2011 Valmieras pilsētas pašvaldība