LatviešuEnglish

Ceturdiena, 17.Aprīlis, 2014, Rūdolfs, Viviāna, Rūdis
A A A
Meklēt Valmiera.lv:

Finanšu dienests

Versija drukāšanai

Anete Andžejevska

Ieņemamais amats: 
Finanšu direktores vietniece
Kabinets: 
204.
Tālruņu nr: 
64207854
E-pasts: 
anete.andzejevska@valmiera.lv
Secība: 
2

Rita Pole

Ieņemamais amats: 
Galvenās grāmatvedes vietniece
Kabinets: 
213.
Tālruņu nr: 
T/F64207166
E-pasts: 
rita.pole@valmiera.lv
Secība: 
4

Līga Šmukste

Ieņemamais amats: 
Budžeta ekonomiste
Kabinets: 
204.
Tālruņu nr: 
64224561
E-pasts: 
liga.smukste@valmiera.lv
Secība: 
16

Inga Markava

Ieņemamais amats: 
Nodokļu (nodevu) administratore
Kabinets: 
303
Tālruņu nr: 
64207856
E-pasts: 
inga.markava@valmiera.lv
Secība: 
18

Gunita Jansone

Ieņemamais amats: 
Nekustamā īpašuma nodokļa ekonomiste
Kabinets: 
303
Tālruņu nr: 
64207128
E-pasts: 
gunita.jansone@valmiera.lv
Secība: 
17

Anita Jansone

Ieņemamais amats: 
Analītiskās uzskaites grāmatvede
Kabinets: 
209
Tālruņu nr: 
64225916
E-pasts: 
anita.jansone@valmiera.lv
Secība: 
11

Aija Sūce

Ieņemamais amats: 
Materiālu uzskaites grāmatvede
Kabinets: 
209
Tālruņu nr: 
64207129
E-pasts: 
aija.suce@valmiera.lv
Secība: 
10

Baiba Spirga

Ieņemamais amats: 
Grāmatvede darbam ar piegādātājiem
Kabinets: 
209
Tālruņu nr: 
64207129
E-pasts: 
baiba.spirga@valmiera.lv
Secība: 
9

Aina Ābola

Ieņemamais amats: 
Algu grāmatvede
Kabinets: 
208
Tālruņu nr: 
64207134
E-pasts: 
aina.abola@valmiera.lv
Secība: 
13

Gunita Gertnere

Ieņemamais amats: 
Algu grāmatvede
Kabinets: 
208
Tālruņu nr: 
64207859
E-pasts: 
gunita.gertnere@valmiera.lv
Secība: 
12

© 2011 Valmieras pilsētas pašvaldība